Mani sauc Madara Meiere un esmu sertificēta fitnesa un uztura trenere. Es no sirds ticu, ka veselā miesā mīt vesels gars.


Esmu uz savas ādas izbaudījusi, kā tas ir strādāt garas stundas, ēst stresu pusdienās un atbrīvoties no stresa nedēļas nogales ballītēs. Esmu pakļāvusi riskam savu veselību, attiecības un savu īsto kaislību - fitnesu un uztura mācību. Es apstājos tad, kad mans vīrs izdega, mēs bijām kļuvuši par svešiniekiem un man bija jāatgriežas biroja darbā pēc bērniņa kopšanas atvaļinājuma. Tad es sapratu - es neesmu radīta, lai šādi dzīvotu un nevēlos tā turpināt dzīvot.

Fitnesa trenera sertifikātam es pievienoju uztura trenera kvalifikāciju un sāku praktizēt individuālo uztura un dzīvesstila trenēšanu. Tas ieguva lieliskus panākumus ar daudz uzlabotām cilvēku dzīvēm, ķermeņiem, veselībām un līdz ar to - attiecībām. Jo, ja ķermenis jūtas labi, tad arī kopējā labsajūta krietni uzlabojas.  

Dzīvei nav izmēģinājuma, mums ir jārūpējas par savu ķermeni, lai varam dzīvot enerģisku, piepildītu un laimīgu dzīvi. Labās ziņas ir tās, ka to var darīt, ēdot garšīgi, nepavadot garas stundas sporta zālē un laiku pa laikam, apēdot cukurotu kūku :)

Mēs visi esam piedzīvojuši dažādus periodus savā dzīvē, tomēr, nekad, NEKAD nav par vēlu sākt dzīvot un attiekties pret savu ķermeni ar cieņu. 


Uztura trenera kvalifikācija no Precision Nutrition Inc. 

Fitnesa treneres kvalifikācija no Sporta Izglītības aģentūras.

www.sportaizglitiba.lv